آشنایی با بزرگراه های پایتخت الزامی در اجاره روزانه خانه در تهران

مسافر هستید و با قصد اجاره سوئیت در تهران راهی این شهر بزرگ شده اید. از سویی منطقی است که چندان آشنایی عمیقی نسبت به ساختار شهری در تهران، موقعیت خیابان ها و دسترسی های آن به جهت اجاره سوئیت در تهران نداشته باشید. آنگاه اگر بخواهید در جستجوی مکانی و یا رفتن به فضایی و شاید بودن در جلسه ای مهم متکی بر دانسته های خود شوید، یقیناً در این شهر دَرَندشت گم خواهید شد.

در اجاره سوئیت در تهران با هر هدف و یا ایده ای که دارید، یک اصل را هرگز از یاد نبرید و آن اینکه تهران با ترافیک های شلوغ مرکز شهریش معروف است و شما باید به مانند خود تهرانی ‌ها در اجاره سوئیت در تهران با کمک شبکه بزرگراهی این شهر از بند این ترافیک رهایی یابید. تقریبا برای تمام مسافران این شهر که در آن اقدام به اجاره سوئیت در تهران دارند، اطلاع کامل از تمامی شبکه های بزرگراهی ضروری به نظر می رسد. این اطلاع ‌رسانی را می شود از طریق تهیه یک نقشه تهران و یا نصب یک اپلیکیشن موبایل و حتی راحت تر از آن، گوگل مپ قبل از هر اقدامی برای اجاره سوئیت در تهران به دست آورد. 

اجاره روزانه خانه در تهران

برای کسانیکه اجاره سوئیت در تهران را انجام داده ‌اند، آشنایی با بزرگراه های این شهر مفید خواهد شد. از این رو لیستی از مهمترین و کلیدی ترین بزرگراه های داخل شهری در تهران را انتخاب کرده ایم. لیستی که هر کدام به نوبه خود می ‌توانند گره ‌های کور ترافیکی شهر تهران را باز کنند و شما را در انتخاب اصلح به جهت اجاره سوئیت در تهران یاری سازند.

در اجاره سوئیت در تهران با مهمترین بزرگراه های شهر تهران آشنا باشید

   
 • بزرگراه حکیم: بزرگراه حکیم یکی از جدیدترین بزرگراه های شهر تهران است که در همین چند دهه اخیر همراه شهر تهران شده است؛ اما همین بزرگراه، در حال حاضر اصلی ترین و کلیدی ترین راه مواصلاتی در شهر تهران محسوب می شود. برای کسانیکه می ‌خواهند همراه با اجاره سوئیت در تهران بتوانند از شرق تا غرب تهران را درنورند، اطراف بزرگراه حکیم بهترین انتخاب خواهد بود. این بزرگراه به طول تقریبی ۹ کیلومتر از غربی ترین نقطه تهران یعنی پل علامه جعفری آغاز می‌ شود و در مسیری از قلب مناطق شمال تهران در ابتدای تونل رسالت، خودرو هایش را تحویل بزرگراه رسالت می دهد. اهمیت بزرگراه حکیم و در امتداد آن بزرگراه رسالت در اتصال شرق و غرب تهران است. به طوری که می ‌توان این مسیر طولانی را تخته گاز بدون هیچ گونه مشکلی طی نمود. ماندن در اطراف این بزرگراه می تواند بهترین ایده در اجاره روزانه خانه در تهران باشد.
 •  
 • بزرگراه همت: برای مسافرانی که با هدف ماندن در شرق و یا غرب تهران، اجاره سوئیت در تهران را انجام می ‌دهند، بزرگراه همت نیز می ‌تواند اهمیت کلیدی داشته باشد. بزرگراه همت به مانند بزرگراه حکیم یک راه پهن و اتوبانی شکل است که از غرب تهران تا شرق آن را طی می کند و در این مسیر می‌ تواند دسترسی به بزرگراه هایی مانند مدرس، آفریقا، کردستان، شهید چمران و... را تامین سازد. اگر چه بزرگراه همت یکی از شاه کلید های کنونی شهر تهران است؛ ولی در سیر غرب تهران تا شرق این شهر به مانند بزرگراه حکیم از محوریت و مرکزیت برخوردار نیست. مادامیکه در شرقی ‌ترین نقطه، مسافرانی که می ‌خواهند از تهران خارج شوند را هدایت نمی کند. برای خروج از شرق تهران بزرگراه حکیم به مراتب مطلوب تر از همت خواهد بود. ولی بهرحال نمی توان از نقش کلیدی همت در تهران صحبت نکرد. برای اجاره روزانه خانه در تهران آنهم در شمال شهر ماندن در اطراف همت برای فرار از ترافیک توصیه می شود.
 •  
 • بزرگراه شهید چمران: این بزرگراه از طول چندان زیادی بهره مند نیست؛ اما در مرکزیت مناطق شمال شهر تهران قرار گرفته است. از این رو برای کسانیکه می خواهند اجاره روزانه آپارتمان در تهران آن هم در شمال شهر داشته باشند، نزدیکی به چمران مطلوب است. بزرگراه شهید چمران به راحتی می ‌تواند بار ترافیکی تمام محله‌ های مرکزی در شمال تهران را بهبود ببخشد. از این رو برای کسانیکه اجاره سوئیت در تهران را معطوف مناطق شمالی شهر می‌ کنند، دسترسی به چمران می‌ تواند مطلوب باشد. این بزرگراه می ‌تواند به عنوان یکی از مهمترین بزرگراه های شمال به جنوب در شهر تهران قلمداد شود.
 •  
 • بزرگراه مدرس: از دیگر بزرگراه های شمال به جنوب در شهر تهران، بزرگراه مدرس است. یک بزرگراه با طول تقریبی ۹ کیلومتر، چون رگی حیاتی اتصالی مفید از محله های شمال تهران تا مرکز این شهر را تامین می کند. در اجاره سوئیت در تهران اگر بتوانید به نوعی دسترسی به مدرس را تسهیل کنید، جدا از شمال و جنوب، می توانید به راحتی خودتان را به همت و یا حکیم رسانده و در شرق و غرب تهران نیز سیر کنید. از این رو در اجاره روزانه آپارتمان در تهران نزدیکی به مدرس را جدی بگیرید.
 •  
 • بزرگراه یادگار امام: از شهید چمران و مدرس که بگذریم، باید مهمترین شریان شمال تا جنوب شهر تهران را به عنوان لقبی برای بزرگراه یادگار امام در نظر بگیریم. یک بزرگراه ۱۶ کیلومتری که درست در مرکزیت تهران گسترده شده است. یادگار امام تقریبا به تمام بزرگراه های اصلی شهر تهران مانند چمران، نیایش، همت، حکیم، شیخ فضل الله و حتی خیابان آزادی راه دارد.
اجاره روزانه آپارتمان در تهران
   
 • بزرگراه آزادگان: از شمال تا جنوب، از شرق تا غرب تهران، یک بزرگراه است که می تواند همه را به هم متصل کند. یک بزرگراه واقعاً بزرگ و عریض که هرگز اسیر ترافیک ‌های سنگین نمی ‌شود. بزرگراه آزادگان به معنی واقعی کلمه می‌ تواند تعریف کمربند ترافیکی برای شهر تهران را داشته باشد. این بزرگراه در غرب تهران، مسیر شمال تا جنوب شهر را طی کرده و در امتداد مناطق جنوبی شهر تا شرق تهران به پیش می رود و در این بین می ‌تواند دسترسی کاملی در تمام مناطق جنوبی تهران ایجاد کند. اتصال بزرگراه آزادگان با بزرگراه های مهمی چون همت، حکیم و اتوبان تهران کرج و همچنین اتصال با جاده فتح و شهید لشکری در مناطق صنعتی شهر تهران، نکات قابل توجه در این بزرگراه است.
 •  
 • بزرگراه امام علی: جدیدترین دستاورد شهر تهران در تکمیل شبکه بزرگراهی این شهر، بزرگراهی شد که توانست در شرق تهران، از شمال تا جنوب امتداد داشته باشد. بزرگراه امام علی به مانند آزادگان می تواند کمربندی مانده در شرق تهران باشد. خصوصاً که به راحتی با آزادگان در اتصال است. به جهت اجاره سوئیت در تهران آنهم در شرق شهر بزرگراه امام علی می تواند گره گشای اهداف شما باشد.