یکی دیگر از پیشنهادات کاربران فارسی زبان که با رای خیلی کمتر (از تقویم شمسی و Store) ، مایکروسافت را مجاب نموده که در ویندوز 10 آنرا بگنجاند استفاده از یک قلم خاص فارسی در ویندوز 10 هست
 این پیشنهاد که توسط خانمی به اسم عاطفه محمدی به مایکروسافت داده شده و همانطور که گفتم بلافاصله با رای 4556 مایکروسافت را قانع کرد که از این قلم فارسی (نه عربی و نه عربی فارسی) به طور استاندارد در ویندوز 10 استفاده نماید ، براتون میزارم:

*------------*
اینم متن انگلیسی نوشته های این خانم محترم :
Despite there are a lot of Persian users, Microsoft only uses a few Persian fonts that are limited and incomplete. So I decided to design a complete and readable font which is appropriate for Media. Also I performed many scientific and practical test on it. Since all of the standards which are in all papers relating to Microsoft’s official website is observed in this font, I think it is necessary you aware of this font.
Thanks for your support and attention.
Atefeh Mohammadi | Master’s in Graphic in Tehran university | Professor in font design | Iran

 مایکروسافت تنها از تعداد محدودی از قلم های ناکامل فارسی-عربی بهره می گیرد. لذا تصمیم گرفتم تا قلمی کامل، خوانا و متناسب با فضای رسانه طراحی کنم. قلمی که تمامی آزمون های علمی و عملی مورد نیاز بر روی آن اعمال شده باشد.
نظر به اینکه این فونت با استناد به تمامی مقالات مربوط به استاندارد سازی طراحی قلم در سایت رسمی مایکروسافت طراحی شده است، لازم دانستم این ایده را در میان گذاشته و شما را از وجود این باخبر سازم.
از حمایت و توجه شما متشکرم.
عاطفه محمدی/ دانش آموخته کارشناسی ارشد گرافیک دانشگاه تهران/ مدرس طراحی قلم/ ایران